Hannibal Lecter

Jak dlouho jste na české scéně?

Hannibal lecter hraje od roku 1997. Což mi už trochu nahání hrůzu.

Na co se v letošní scéně fakt těšíte?

Těšíme se na každej koncert, ale samozřejmě Freedom bude pecka. Moc se těšíme taky na festival POD PAROU, který se letos koná na bojišti v Trutnově, kde to všechno začalo

Kde je váš domácí klub/kde fakt rádi hrajete?

Tak to je otázka!! Strašně rádi jsme měli Apollo 13 v Prostějově, a taky B-29 ve Vyškově. Bohužel jsou oba po smrti. Hrajeme rádi všude tam, kde jsou fajn lidi. O tom to je.

Máte letos nějaké novinky v kapele?

Letos se to začíná zase hýbat, trochu nás zabrzdil covid a taky už nám bohužel není 20. Navíc to skloubit s rodinou není někdy vůbec lehké. Každopádně v září se bude točit klip na novou pecku HOME a a spoustu času zabírá Freedom forever fest. Přes léto máme 4 festivaly a už se rýsuje podzimní akce.

Kdy vznikla myšlenka pořádat festival

Jako kapela pořádáme koncerty už hrozně dlouho a asi už to nikdo nebude ani schopnej dopočítat kolik jich vlastně bylo. Co se týče velkých letních akcí, tak se musíme vrátit do roku 2011, kdy jsme se rozhodli poprvé uspořádat Máj a les v Kojetíně. Ten jsme dělali 10 roků. Poslední 4. ročníky festivalu jsme přesunuli do Morkovic kde je super areál a zázemí, jak pro pořadatele tak i pro návštěvníky. Pak přišel covid a šlo to do kopru. Museli jsme akci posunout na léto, kde už nehrozily omezení a zákazy. A tak vznikl Freedom forever fest, multižánrový festival , kde si každej najde svoji hudbu co má rád. Těšíme se na Vás!!

A teď na tělo? kdo nejvíc paří u vás kapele XD?

Ted už jsme se docela zklidnili a je to tak zhruba na stejno. Nejvíc asi paří bubeník MATY.

Je něco co vás fakt nasere jako kapelu?

Někdy se nestačíme divit nad hudebním vkusem posluchačů a pořadatelů festivalů. AGRO AGRO a pořád dokola..Ještě nás pěkně sere OSA..to je strašnej odpad.

kterou vaši pecku si fakt rádi dáte jen tak pro pohodu?

Fuck of fašos..pogo musí být..

dáte si raději kance se šípkovou nebo se zelím?

My sežereme všechno!!!